HOKEJOVÝ KEMP - PLZEŇ 

 

Treninkovy-kemp-plzen

 

Poloha

Západočeská metropole v posledních několika letech směle konkuruje Praze co se týče hokeje a fotbalu. I když má v Plzni v současné době fotbal "navrch", lední hokej je spolu s tímto městem stejně spjatý jako jeho zlatavý mok. Vyrostli zde a stále vyrůstají hokejisté, kteří se prosadili a prosazují  nejen v naší extralize a národním týmu, ale i na mezinárodní scéně. Kdo si chce vychutnat jedinečnou atmosféru města a to především možností prohlídky světoznámého plzeňského pivovaru a řadou pivnic a barů v centru, pak je na správné adrese. Pro Vaše soustředění jsme v Plzni vybrali moderní stánek se dvěmi ledovými plochami, s dvanácti prostornými šatnami se sociálním zařízením, restaurací a fitcentrem. Z ubytování si lze vybrat hotel buď poblíž arény anebo v centru města. Stravování je zajištěno dílem na zimním stadiónu a večeře přímo na hotelu.  

Vybavení

           Hokejová hala s 2 plochami

  •  12 šaten se sprchami a WC
  •  Fitness
  •  Solárium
  •  Restaurace
  •  Hokejová hala s 2 plochami

 Ubytování a stravování 

 Můžete být ubytování v hotelech ve středu města, od nichž je hokejová hala vzdálená 10-15 minut jízdy autem i v  hotelu v pěším dosahu stadionu. K dispozici je cenově výhodné ubytování v blízkem učilišti. Všechny pokoje v uvedených hotelech mají svá vlastní sociální zařízení. V učilišti jsou sprcha a WC pro každé dva pokoje. Stravování je možno organizovat přímo v hokejové hale nebo v hotelech.  

 Volný čas

 Nejatraktivnější nabídkou jak strávit Váš volný čas mimo sportovní aktivitu, je absolvovat exkurzi v plzeňském pivovaru. Dozvíte se mnohé zajímavé o výrobě světoznámého zlatého moku a budete mít i možnost  ochutnat ho přímo ve sklepích pivovaru. Můžete zhlédnout  zápas místní Škody Plzeň, která patří pravidelně ke špičkovým mužstvům české hokejové extraligy. K příjemnému posezení zvou pivnice, hospůdky, kavárny i noční kluby, kterých je v Plzni široká nabídka.