HOKEJOVÝ KEMP - KADAŇ

 

 

Trenikovy-kemp-kadan 

Poloha 

Královské město Kadaň  ležící na severozápadě republiky patří do nejpočetnějšího hokejového regionu v Čechách. Ze západní části jsou to Karlovy  Vary, ze severní pak Most, Litvínov, Ústí n. Labem a Chomutov. Na nižší úrovní se hraje  hokej v tomto regionu  ještě v Děčíně, Lounech, Bílině a Klášterci nad Ohří.  Hokejový kemp v Kadani je určen pro letní soustředění. Sportovní hostel sousedí přímo  s venkovním koupalištěm situovaném v příjemné zeleni obklopeném městským parkem a s vyhřívanými dvěma bazény.  I zde jsou jak hokejová hala tak ostatní služby v bezprostřední blízkosti. Nejbližší nákupní možností je supermarket Kaufland.  Šatny na zimním stadionu jsou dostatečně prostorné a mají vlastní sociální zařízení.

Vybavení  

          Hokejová hala pro 3.000 sedících a stojících diváků  

  • 8 šaten se sprchami a toaletami 
  • Venkovní koupaliště s dvěma vyhřívanými bazény  
  • Minigolf 
  • Venkovní tenisové kurty a krytá tenisová hala
  • Sportovnní hala pro míčové hry
  • Restaurace 

Ubytování a stravování 

Sportovní hostel má ubytovací kapacitu  30 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích se sprchami a toaletami. V případě potřeby  je k dispozici ještě hotel, ležící 10 minut chůze od hokejové haly. Stravování zajišťuje restaurace v sousedství hokejové haly. 

Volný čas 

Kadań je hokejové město, jehož seniorský A tým je každoročním účastníkem druhe nejvyšší české hokejové soutěže a jeho zápasy jsou početně navštěvovány. 45 km od Kadaně leží Karlovy Vary. Tyto světoznámé lázně mohou být Vaším  cílem, jak v tomto elegantním lázeňském městě strávit příjemné chvíle Vašeho volného času. Město je zrestaurováno a  připraveno uvítat své návštěvníky nejen z naší republiky, ale i z dalších zemí. Karlovy Vary jsou známé nejen lázněmi, oplatkami a Becherovkou, ale i každoročně pořádaném mezinárodním filmovým festivalem. Pokud si ve svém itineráři najdete místo i pro delší výlet, pak se můžete vydat na návštěvu Prahy, na jejíž dosažení budete potřebovat cca. 90 minut jízdy autem a v ní si vybrat, co si prohlédnout a kde si posedět.