HOKEJOVÝ KEMP - CHEB

 

Web-cheb-kolaz-1

Poloha 

 Nejzápadněji položené větší město České republiky Cheb ležící poblíž bavorských hranic má bohatou historii. První zmínky o jeho vzniku se datují na začátek 11.století. Toto datum určuje, že město má architektonické pamětihodnosti zahrnující všechny historické etapy až do současnosti. Cheb žije čilým společenským a kulturním životem a jeho infrastruktura pokud jde o nákupní možnosti, ubytovací a gastronomické služby je na vysoké úrovni. Vaše soustředění se bude odehrávat na místním Zimním stadionu, jehož exteriér i vnitřní část jsou velmi podařeně sladěny do jednoho kompaktního celku. Stadion, ochozy a šatny září čistotou a prostorností. Nad ledem je situován Sport bar, z jehož prosklenného výhledu je možno sledovat dění na ledové ploše.  

Vybavení 

         Hokejová hala pro 1.700 sedících diváků 

  •  17 šaten se sprchami a toaletami
  • Sportbar  

Ubytování a stravování   

Je poskytováno v hotelu, který je situován přímo na pěší zóně. K dispozici je 100 lůžek ve 2/3/4 pokojích se sprchami a toaletami. I stravování je zajišťováno hotelovou restaurací. 

Volný čas  

Díky optimální poloze hotelu, můžete si dle Vašeho výběru vybrat z nabídky četných kavárniček, restaurací a v pozdních  hodinách jedné z několika diskoték.