HOKEJOVÝ KEMP - BUDAPEŠT

 

 

Web-budapest-kolaz 

 

Poloha

Hokejový kemp v Budapešti je určen pro ty, kteří mají chuť vycestovat "za hranice všedních dnů" a přitom si zahrát hokej v prostředí, které Vás určitě velmi pozitivně překvapí. Budapešt patří do špičky evropských metropolí, která je hojně turisticky navštěvovaná a v tomto směru je srovnatelná s Vídní a Prahou. Její dominanty jsou stavby Parlamentu a další historická místa na straně Budy a vrchu Gellértu. Pokud jde o úroveň maďarského ledního hokeje, tak ta stoupá po malých, ale pravidelných krůčcích směrem vzhůru. Tento trend potvrzuje fakt, že maďarský hokejový národní výběr postoupil do skupiny A na mistrovství světa v roce 2016.  Připravili jsme pro Vás soustředění v moderní budapeštské lední aréně, která snese ta nejpřísnější měřitka. Hala má dvě ledové plochy, z nichž ta hlavní s tribunou pro 4000 diváků je dějištěm mistrovských utkání domácího ligového mužstva i mezinárodních klání a druhá - tréninková je vytížená mládežnickými týmy. Je zde dostatečný počet prostorných šaten. Hala nabízí i další služby, kterými jsou broušení bruslí, sportovní obchod s hokejovými potřebami i útulné občerstvení s typicky bohatou maďarskou gastronomií.

Vybavení 

 

           Hokejová hala s dvěmi plochami. Hlavní s diváckou kapacitou pro 4.000 sedících diváků, druhá - tréninková - pro 1.000 diváků  

  • 10 šaten se sprchami a toaletami 
  • Broušení bruslí
  • Hokejový obchod
  • Buffet 

Ubytování a stravování 

ubytování je zajištěno ve tříhvězdičkovém hotelu ve 2/3 lůžkových pokojích se sprchami a toaletami. Stravování poskytuje hotelová restaurace.

Volný čas  

Budapest jako další z evropských metropolí s 1.700.000 obyvateli  nabízí širokou paletu možností jak strávit Váš volný čas. Přes den se můžete vydat na vrch Gellért ve čtvrti Buda do rybářské bašty, shlédnout budovu parlamentu, Řetězový most nebo se zrelaxovat v tureckých lázních. Jedinečným zážitkem je večerní plavba po Dunaji osvětlenou Budapeští, kde všechny její dominanty  můžete obdivovat z paluby lodi. V centru města je nespočet kavárniček, restaurací  a v pozdějších večerních hodinách i diskoték, ze kterých má dobrý zvuk diskoklub "Traffic".