TRÉNINKOVÝ KEMP - ROUDNICE NAD LABEM

 

 

Lipa-roudnice-nad-labem

Poloha

Fotbalový sportovní areál v Roudnici nad Labem slouží nejen místnímu fotbalovému oddílu, ale těší se oblibě zejména mládežnických týmů jak z České Republiky, tak i ze zahraničí, která zde realizují svá tréninková soustředění a pořádají turnaje. Roudnice nad Labem se svými 13.000 obyvateli ležíí poblíž mezinárodní trasy dálnice D 8 směrem na Německo vzdálená 45 km od Prahy. Její historie sahá až do dvanáctého století, kdy jsou datovány první záznamy o vzniku města, jehož dominantou je zámek zpřístupěný veřejnosti v r. 2012.

Vybavení

Fotbalový areál v Roudnici nad Labem je jeden polyfunkční objekt (správní budova) s několika drobnými stavbami. Na tento objekt dále navazuje nekrytá tribuna. Správní budova a tribuna tvoří uzavírajíci prvek kolem travnatého fotbalového hřiště A. Na protilehlé straně je umístěna druhá tribuna se zastřešením.

     .    3 fotbalová travnatá hřiště

  • 4 fotbalová travnatá hřiště polovičních rozměrů
  • 6 šaten se sprchami a WC
  • fotbalové hřiště s umělou trávou III. generace
  • 3 venkovní tenisové kurty
  • sportovní hala pro volejbal, házenou, basketbal a sálový fotbal
  • fitness centrum
  • 25 m bazén
  • sauna

Ubytování a stravování

Ubytovat se můžete v pokojích s kapacitou 48 lůžek v hotelové části a to ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou standardně zařízené a vybavené televizorem, mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V turistické části Vám můžeme nabídnout pokoje s kapacitou 18 lůžek. Zdarma připojení k internetu systémem Wi-Fi. V letním období je možnov využít ubytování v chatičkách. Stravování zajišťuje hotelová restaurace

 Volný čas

Ve vašem naplánovaném volném času můžet navštívit hlavní město země Prahu, která se svými 1. 200.000 obyvateli nabízí nespočet možností jak v ní strávit svůj volný čas mimo své sportovní aktivity. Ať už projít po královské cestě od Prašné brány přes Staroměstské náměstí, Karlův most, Nerudovou ulicí na Pražský hrad nebo využít širokou nabídku pivnic, restaurací a kaváren. I zájemci o vyžití v pozdějších večerních hodinách nepřijdou zkrátka. K dispozici jim jsou hudební a noční kluby spolu s diskotékami. I v samotné Roudnici je v centru města možno využít nabídku několika restaurací, pivnic i nočních klubů s hudebním programem.